Služby

Potrebujete modelky/modelov alebo hostesky?
Potom ste na správnom mieste! Táto webová stránka vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako si môžete vylepšiť svoje eventy, propagácie prostredníctvom nádherných modeliek či hostesiek! Váš úspech je zaručený! Naše modelky a hostesky sú k dispozícii pre celý rad akcií, vrátane výstav, prezentácie výrobkov, seminárov, firemných večierkov a promo akcií! Máme celý rad dievčat a chlapcov, ktorí pre nás pracujú, a môžu plniť takmer všetky vaše potreby. Ak zhrnieme všetky vyššie uvedené funkcie ponúkame perfektný tím na zvládnutie aj tých najnáročnejších projektov.
Modeling
Sme schopní zabezpečiť profesionálnych mužských a ženských modelov všetkých vekových kategórií pre reklamné a módne prehliadky, fotenia katalógov, billboardy, kalendáre a i pre svetové prestížne modelingové agentúry, kongresy, tlač.
Hostesing
Pre vaše podnikanie či spoločenské akcie, zabezpečujeme hostesky s príjemným vzhľadom a profesionálnym vystupovaním a ovládaním minimálne jedného svetového jazyka.
Zaisťujeme hostesky:
• VIP Business: Koktaily, VIP party pre komerčných klientov, rauty a recepcie
• Akcie pre verejnosť: Výstavy a veľtrhy, módne prehliadky
• Akcie pre novinárov: tlačové konferencie, PR akcie
• Akcie pre zamestnancov: team building, semináre
• Vzdelávacie akcie: kongresy, konferencie, firemné prezentácie
• Športové súťaže: firemné športové dni a súťaže. Naša hosteska môže poskytnúť pomoc s registráciou, vítaním hostí a distribúciou prezentačných materiálov. Poskytujeme profesionálne tanečnice, ktoré sú vhodné pre potreby našich klientov, od tradičných až po go-go tanečnice.
Promo
Ak chcete, aby vaša firma dobre predstavila nový produkt konečnému spotrebiteľovi, alebo chcete urobiť prieskum trhu, môžeme vám pomôcť. Navrhneme scenár propagácie na “kľúč” a potom ju zrealizujeme.

PERSONALNY LEASING, s.r.o. © Všetky práva vyhradené
TOPlist