Booky

Spravíme ti profesionálne portfólio
Na to, aby si sa stala modelkou potrebuješ profesionálny book respektíve portfólio. Book obsahuje najlepšie fotky modelky, ktoré slúžia ako jej referencie. Počas fotenia booku o tebe pripraví profesionálny fotograf niekoľko stoviek záberov, z ktorých ti potom fotograf poradí, ktoré fotky by boli zužitkovateľné. Fotky, ktoré vyberiete ti fotograf pripraví do formátu A/4.
Samozrejme na tvoju žiadosť ti ich vyhotoví aj vo väčšom formáte. Náklady na prípravu booku si hradíš sama, keďže book je neodmysliteľnou súčasťou a základom ku štartu profesie každej úspešnej modelky
Pre začiatok sa do booku dostane 8-10 fotiek, keďže počas svojej kariéry tento book rozšíriš o fotky, ktoré ti budú pribúdať počas naledujúcich fotení a zaplnia ho.
Book ti vyrobí M&M Modeling, po tom čo sa záväzne rozhodneš, že na jeho zhotovení trváš a zložíš zálohu. Book je pri tvojom štarte modelingovej kariéry tvojou najdôležitejšou súčasťou, keďže klientovi slúži tvoja prezentácia. Práve vďaka nemu si ťa môže predstaviť v jeho kampani.
Aby si klienta upútala musíš mať dokonalú vizáž a skvelého fotografa, ktorý ťa do booku odfotí z tvojej najlepšej perspektívy.
Naša spoločnosť spolupracuje s poprednými fotografmi, okrem skvelého fotografa potrebuješ mať aj skvelú vizáž, o ktorú sa postarajú naši profesionálni kaderníci, vizážisti a stylisti.
Po rokoch spolupráce s modelkami/modelmi, hosteskami a ostatnými účinkujúcimi máme skúsenosti, že nemajú vyhovujúce fotografické materiály, respektíve portfólio, ktoré by vyhovovalo klientom.
POZOR si treba dávať na mnohé agentúry, ktoré nafotia nekvalitné fotky za neprimerane vysoké ceny.
My ponúkame profesionálne fotky na vysokej úrovni, ktoré začínajúcim modelkám pomôžu rozbiehať kariéru a ktoré môžu hrdo odprezentovať.
Niekoľko charakteristík našej ponuky:
• Ateliér
• Šaty (so Stylist-om)
• Vizážista
• Kaderník
• Najnovšia technika
• Uznávaného fotografa
• 10-14 ks profesionálne upravených fotiek

PERSONALNY LEASING, s.r.o. © Všetky práva vyhradené
TOPlist